Seçme ve Yerleştirme

Bilişim Kariyer, şirketlerin tüm bilişim pozisyonları için ihtiyaç ve hedefleri doğru tespit ederek seçme ve yerleştirme hizmeti vermektedir. Bilişim alanında yetkin personel seçme süreçleri Bilişim Kariyer’in uzman kadrosuna bırakıldığında, şirketler; alanında yetkin adaylarla tanışma fırsatı bularak ilgili departman ve projelere ara verilmeksizin bir an önce firmaya değer katacak iş gücüne sahip olur.

Bilişim sektöründe 1999 yılından bugüne sağladığı güven ve özveri ile seçme ve yerleştirme alanında firmaların teknik personel ihtiyaçlarına hizmet verilmektedir. Seçme ve yerleştirme süreçlerinde şirketler için en uygun iş gücüne ulaşılması için her zaman tam destek verebilecek yapıdaki Bilişim Kariyer kadrosuyla hizmet verilir. Bilişim Kariyer özellikle teknik personel seçme ve yerleştirme hizmetinde uzmandır.

Her işletmenin yapısı, dolayısıyla ihtiyaç duyduğu personel kriterleri benzersizdir. Bu doğrultuda hizmet veren Bilişim Kariyer ekibi, kurumların personel ihtiyaçları ile beraber tüzel kişiliğin kültür yapısına en uygun adayları kurumlarla buluşturmak üzere hareket eder.