Nitelikli Bilişim Uzmanı

CV Havuzu için Tıklayınız

Geleceğin Bilişimcileri İş Hayatına Hazır!

Bilişim Eğitim Merkezi, Microsoft, Milli Eğitim Bakanlığı ve Çalışma Bakanlığı ortaklığında “Geleceğin Bilişimcileri” projesi kapsamında Türkiye’nin bilişim alanında nitelikli iş gücünü artırmak hedefli bir dizi eğitim programı düzenlemiştir. Bu eğitim programına katılan kişiler üniversitelerin sayısal bölümlerden mezun veya Bilgisayar Programcılığı bölümünü tamamlamış donanımlı ve seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi’nde alanında uzman eğitmen kadrosu tarafından Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme projesi kapsamında, adayın yeteneğine bağlı olarak “Microsoft Yazılım Eğitimi” veya “Microsoft Sistem Eğitimi” verilmiştir. Toplamda 6 ay süreyle eğitim alan/alacak olan öğrencilerimiz;
-yazılım alanında “Web Programlama”, “MCSD” eğitimleri,
-sistem alanında ise “Donanım Network Uzmanlığı” ve “MCSE” eğitimlerini yoğun bir programda, uygulama ağırlıklı olarak almaktadırlar.

Aday Seçim Sürecimiz
Eğitim programına dâhil olan öğrencilerimizin her biri, bire bir İK mülakat süreçlerinden geçirilerek teknik ve sosyal birçok ölçüt göz önünde bulundurularak eğitim süreçlerine dâhil edilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Bilişimciler Avantajları ile Geliyor!
Sektörün alanında uzman ve eğitimli personellere olan ihtiyacının giderilmesine yönelik İŞKUR, Microsoft ve kurumumuz işbirliğinde gerçekleştirilen söz konusu program çerçevesinde yetiştirilen adaylar, programın son ayağı olan işe yerleştirme aşamasında firmanın sahip olacağı birçok avantajın yanında, projelere ve firmaya kolayca adapte olarak kuruma zaman ve eğitim konularında maliyet tasarrufu da sağlayacaktır.

İşkur destekli söz konusu mesleki eğitimi almış, uzman bilişimcileri istihdam ederek, İşkur’un işverenlere sunduğu istihdam teşviklerinden yararlanabilirsiniz.

“Yeni işe alınan personelin sahip olduğu nitelik, mesleki belge ve bilgiye uygun işte çalıştırılması koşuluyla;

– 18-29 yaş arası erkekler ile 18 yaşından büyük kadınlardan; Mesleki ve teknik eğitimi tamamlayanlar veya mesleki eğitim kurslarını bitirenlerin 36 ay,
– 29 yaşından büyük erkeklerden; mesleki belge veya niteliğe sahip olanların 24 ay,
Yukarıdaki maddelerde sayılan niteliklere sahip olan bu işçilerin İŞKUR’a kayıtlı işsizler arasından işe alınmaları halinde ilave olarak 6 ay, SGK işveren primi İŞKUR tarafında ödenmektedir.”

Bilişim Eğitim Merkezi farkıyla eğitimleri devam eden öğrencilerimizden kurumunuza uygun yapıdaki öğrencileri eğitim esnasında belirleyebilir ve kurumunuza yönelik oryantasyon eğitimleri vererek vakit kaybetmeden kurumunuzda iş başı yaptığı ilk gün itibarı ile verimli bir iş gücüne sahip olabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde çalıştığınız projenizi eğitim sürecine dâhil ederek uzman yöneticilerinizle eğitim verebilirsiniz.

Geniş CV Havuzu
Eğitimini tamamlamış Nitelikli Bilişim Uzmanlarımızın özgeçmişlerine cvhavuzu.bilisimegitim.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bilişim Kariyer avantajı ile yararlanabileceğiniz bu fırsatlar hakkında bilgi almak için 02165509950 / 1030 ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla,